تکنولوژی RF

تکنولوژی RF روش نوین و موثری برای سفت کردن پوست است که در آن امواج رادیویی از بدن عبور می کند و باعث نوسان مولکول ها با فرکانس بسیار بالا می شود.
این روند, کلاژن و الاستین موجود در سلول را به صورت مکانیکی تحریک میکند و باعث انقباض آنها می شود.
در نتیجه ی این انقباض پوست به طور کامل و قابل مشاهده مستحکم و سفت می شود.
 
communication-icon
علاوه بر انقباض مکانیکی و ایجاد چرخش و نوسان در مولکول های دوقطبی, در این روش گرما و حرارتی نیز به پوست وارد می شود که فرآیند کلاژن سازی را تحریک می کند. به این ترتیب که با ساخت فاز التهابی در حداکثر 6 ماه پایه ای برای ساخت و تولید بیشتر کلاژن در پوست بنا می کند. این گرما کاملا متناسب بوده و با اجرای روش ترموتراپی و یا همان گرما دهی, بدون هیچگونه دردی افتادگی پوست را در همان جلسه اول کاهش می دهد.
تکنولوژی بالا و پیشرفته و موثر RF در لایه های سطحی و لایه های عمقی تاثیر گذار است و ساخت کلاژن را در تمام بافت پوست افزایش می دهد.
در تکنولوژی RF هیچگونه اشعه ای به کار برده نمی شود, بلکه روش درمان فقط گرم کردن لایه های مختلف پوست است.
این روش درمان بسیار مناسبی برای سلولیت محسوب می شود. در سفت کردن نواحی افتاده صورت و گردن و افتادگی پوست بازو و شکم بسیار مناسب است. از این روش حتی می توان برای سفت کردن باسن نیز بهره برد.

زمان و فواصل جلسات

زمان انجام این روش حدود 15 دقیقه است. تعداد جلسات بین 4 تا 6 جلسه است. فواصل آنها نیز 1 الی 2 هفته است. اما اگر درمان در نواحی بدن است 4 الی 8 هفته با فواصل زمانی هفتگی و یا دو هفته یکبار انجام می شود. همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان کامل سلولیت 8 الی 10 هفته با فواصل هفتگی است.

مزایای RF نسبت به دیگر روش های درمان افتادگی

از آنجاییکه در این روش از هیچ گونه اشعه لیزری استفاده نمی شود بنابراین عوارض جانبی لیزرها را شامل نمیشود. همچنین انجام آن برای تمام افراد با هر نوع پوستی, هر سنی و هر رنگ پوستی قابل انجام است.
روشی غیر تهاجمی است و هیچگونه عوارض و یا دوران نقاهتی ندارد.
اجرای این روش در نواحی دور چشم نیز مورد تایید سازمان غذا و دارو است.
بدون درد است و تاثیر آن نیز از اولین جلسه به طور کامل مشهود است.
استفاده از این روش بعد از روش های لاغری و خارج کردن چربی بسیار رایج است, زیرا تاثیر بسزایی در رفع افتادگی پوست در نواحی شکم و بازو دارد.
 
70217753-stock-vector-side-effects-of-chemotherapy-vector-icons-for-infographic

عوارض جانبی

روش آر اف یک روش فوق العاده آسان و موثر برای درمان افتادگی و چروک های پوستی است. طی انجام کار ممکن است کمی قرمزی در پوست ایجاد شود که بعد از چند دقیقه برطرف خواهد شد.